Trzon półkolumny Orac Decor K1001
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| ŚREDNICA | 22cm |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 14,5cm |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 22cm |
| WYSOKOŚĆ | 200cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Trzon półkolumny Orac Decor K1001 |
| Dostępność | dostępne 3-14 dni |
-
967,57 zł
|
|
Trzon półkolumny Orac Decor K1001
Element półkolumny. Biały, matowy, gładki. Może być malowany na dowolny kolor, z zastosowaniem tradycyjnych rozwiązań designerskich.
We współczesnej ornamentyce wnętrz kolumny zyskują rosnącą uwagę, ponieważ komponują się z pomieszczeniami utrzymanymi w różnych stylach. Pozwala to na tworzenie ciekawych rozwiązań designerskich, a, dla odważnych, na łączenie stylów i szukanie inspiracji twórczych. Kolumny mogą być malowane na dowolny kolor, umieszczane w różnych pomieszczeniach, także tych narażonych na kontakt z wodą, co dodatkowo podnosi ich funkcjonalność.
Pomożemy Ci wybrać trzon półkolumny
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze trzonu półkolumny, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel:+48 513-083-833 E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| ŚREDNICA | 22cm |
| ŚREDNICA WEWNĘTRZNA | 14,5cm |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 22cm |
| WYSOKOŚĆ | 200cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |