O nas

Firma Abakus powstała w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się sprzedażą sztukaterii oraz listew przypodłogowych. Od 2007 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią najwyższej klasy sztukaterii poliuretanowej firmy Catherine Doyle oraz listew przypodłogowych z duroplastu firmy Q-line. W ofercie posiadamy także sztukaterię firm Orac Decor , NMC. ,Mardom Decor,Creativa,Krome

Nasze produkty odpowiadają na indywidualne zapotrzebowania klientów. Szeroki asortyment pozwala wpasować się w oczekiwania. Odpowiadamy na wysublimowane gusta naszych klientów. Doradzamy na każdym etapie sprzedaży od specjalistycznego doradztwa po inspiracyjną dawkę. Mamy duże doświadczenie, wiedzę oraz rozeznanie w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Idziemy z duchem czasu, jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, trendami. 

Aranżacje wnętrz, różne style mieszkań nie stanowią dla nas przeszkody, traktujemy je jako wyzwania, którym dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy praktycznej jesteśmy w stanie sprostać.

Gama produktów, które oferujemy, zaspakaja potrzeby każdego odbiorcy. Posiadamy w ofercie sztukaterię i listwy przypodłogowe pasujące do wnętrz urządzonych klasycznie i nowocześnie.


Co nam przyświeca?


Praktyka i estetyka

Mieszkanie to azyl, miejsce wypoczynku. Ważne, żeby zadbać o to, żeby każdy element wykończeniowy stanowił integralne spoiwo, które nie tylko jest funkcjonalne, ale wizualnie zachowane w najwyższej estetyce. 


Trwałość i wysoka jakość

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Mamy na uwadze, że dom to miejsce codziennego użytku, dlatego ma być odporne na eksploatacje i wytrzymałe.

Ochrona środowiska

Przez dobór produktów najwyższej jakości dbamy o zdrowie i samopoczucie naszych klientów. Wybieramy produkty, które nie wydzielają substancji chemicznych, ponieważ  jesteśmy świadomi wpływu tworzyw sztucznych na środowisko naturalne.


Styl i design

Pracując z architektami, dekoratorami wnętrz staramy się, aby nasze produkty wpisywały się w aktualne trendy. Gusta naszych klientów kreują nasz asortyment, dlatego potrafimy wpasować w mocno nowoczesny wystrój, jak i klasyczny. Posiadamy produkty dla miłośników wielu stylów, od rustykalnego po skandynawski.