Rozeta Orac Decor R76 śr. 62cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 62cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R76 śr. 62cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
479,04 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R76 śr. 62cm
Rozeta z poliuretanu, przeznaczona do aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Pozwala w interesujący sposób ozdobić przestrzeń sufitu.
Rozety wpisują się w ornamentykę zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. W przypadku tych drugich pozwalają na tworzenie ciekawych i ponadczasowych kompozycji.
Czym charakteryzuje się rozeta R76?
Rozeta wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa – poliuretanu. Wykazuje ono duża odporność na uszkodzenia. Może być malowana na dowolny kolor, z użyciem tradycyjnych technik malarskich, co pozwala na dopasowanie kolorystycznie rozety do innych elementów wystroju.
Wybierz łatwą w montażu i efektywną rozetę, która odmieni przestrzeń Twojego wnętrza.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 62cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |