Rozeta Orac Decor R73 śr. 70cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 70cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R73 śr. 70cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
495,41 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R73 śr. 70cm
Klasyczna, bogato zdobiona rozeta, wykonana z poliuretanu. Ma funkcjonalne zastosowanie w aranżacji sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Wpisuje się w gamę produktów marki Orac Decor, wykazujących się trwałością i wysoką estetyką wykonania.
W jakich wnętrzach znajduje zastosowanie rozeta R73?
Rozeta sprawdza się zwłaszcza w klasycznych wnętrzach, z bogatą serią dodatków, nawiązujących stylem do minionych epok. W nowoczesnych aranżacjach może stanowić ciekawe rozwiązanie, przełamujące monotonny styl i wprowadzające ożywczy klimat.
Wybierz produkt na miarę Twoich potrze i oczekiwań – rozetę R73.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 70cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |