Rozeta Orac Decor R64 śr. 95,2cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 95,2cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 8cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R64 śr. 95,5cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
889,92 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R64 śr. 95,5cm
Duża, klasyczna rozeta, przeznaczona do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Posiada wzór kwiatowy i jest przeznaczona do wnętrz z dużą ilością elementów dekoracyjnych. Wykonana z poliuretanu wykazuje wysoką odporność i zapewnia długoletnie użytkowanie. Może być malowana na dowolny kolor, z zastosowaniem tradycyjnych technik malarskich.
Jakie zalety posiadają nowoczesne dekoracje sufitów, takie jak rozeta R64?
Dekoracje sufitowe w formie rozet pozwalają na ożywienie i ocieplenie monotonnych i nijak wnętrz. Dopasowują się zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych przestrzeni. Tworzą klimat przytulności i unikalny dekor.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 95,2cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 8cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |