Rozeta Orac Decor R31 śr. 38,5cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 38,5cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 3cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R31 śr. 38,5cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
181,82 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R31 śr. 38,5cm
Elegancka, wysokiej jakości rozeta, charakteryzująca się ornamentyką utrzymaną w stylu antycznym. Znajduje zastosowanie w aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych.
Jakie zalety posiada rozeta R31?
Rozeta wykonana jest z wysokiej jakości materiału – poliuretanu. Wykazuje on odporność na wilgoć i uszkodzenia, dzięki czemu rozeta może przez wiele lat z powodzeniem tworzyć nienaganną dekorację sufitową. Można ją malować na dowolny kolor, z zastosowaniem tradycyjnych technik malarskich. Daje to możliwość tworzenia unikalnych i ponadczasowych kompozycji, wpisujących się zarówno w nowoczesny, jak i klasyczny design wnętrz.
Wybierz innowacyjne rozwiązanie w postaci nowoczesnej i ozdobnej rozety.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 38,5cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 3cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |