Rozeta Orac Decor R27 śr. 75,0cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 75cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R27 śr. 75cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
545,26 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R27 śr. 75cm
Funkcjonalna rozeta, mająca formę antycznego kwiatu. Znajduje zastosowanie w aranżacji nowoczesnych wnętrz, gdzie pozwala przełamać tradycyjną i schematyczną przestrzeń. Wykonana z poliuretanu, co zapewnia długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.
Rozety popularne są w ornamentyce wnętrz od dawna. We współczesnych aranżacjach przestrzeni znajdują zastosowanie, jako ciekawe elementy wystroju, pozwalające na tworzenie nietuzinkowych rozwiązań. Są inspiracją do szukania innowacyjnych zastosowań, także, jako elementy innych dekoracji, np. ściennych.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833 E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 75cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |