Rozeta Orac Decor R24 śr. 79cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 79cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R24 śr. 79,0cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
549,99 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R24 śr. 79cm
Innowacyjna, wysokiej jakości rozeta, przeznaczona do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Wykonana z poliuretanu, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Posiada bogate zdobienia, co wpływa na dekorację pomieszczenia i stanowi przełamanie tradycyjnych rozwiązań designerskich.
Rozety, montowane w pomieszczeniach mieszkalnych, inspirowane są rzymską i grecką architekturą. Tradycyjna forma koła ma tu oznaczać idealne piękno, symetrię i wysoką estetykę. Stąd bogate zdobiennictwo rozet i ich popularność.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 79cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |