Rozeta Orac Decor R13 śr. 28 cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 28,0cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 3,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R13 śr. 28 cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
113,55 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R13 śr. 28,5 cm
Produkt marki Orac Decor, charakteryzujący się ciekawą ornamentyką i klasycznym kształtem. Rozeta posiada zdobienia w kształcie motywu kwiatu, wpisanego w koło. Znajduje zastosowanie w wystroju nowoczesnych i klasycznych przestrzeni, gdzie istotny jest każdy szczegół. Pozwala to cieszyć się idealnym efektem finalnym, jeśli chodzi o wystrój wnętrza.
Dlaczego rozety są coraz bardziej popularne w aranżacjach wnętrz?
Rozety cieszą się rosnącym uznaniem wśród dekoratorów wnętrz. Wiąże się to z szerokimi możliwościami dekoracyjnymi, jakie dają. Wpisują się w różnorodne koncepcje dekoracyjne, szybko i efektywnie łączą się z innymi elementami i nadają charakteru i unikalnego stylu każdemu pomieszczeniu.
Wybierz unikalną rozetę i odmień wnętrze swojego domu.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 28,0cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 3,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |