Rozeta R12 śr. 20cm

Producent

Orac Decor

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 19,5cm
STYL Klasyczny
WYSOKOŚĆ 2,0cm
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne
Kod produktu Rozeta R12 śr. 20cm
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 61,72 zł

Rozeta R12 śr. 20cm
Nietuzinkowa, posiadająca ciekawy kształt rozeta. Posiada motyw wiodący w formie sześciolistnego kwiatu, czym nawiązuje do klasycznych wzorów rozet, spotykanych w sztuce. Wkomponowuje się w ornamentykę nowoczesnych wnętrz, w których dominuje bogate zdobiennictwo, na wzór tradycyjnych motywów aranżacyjnych. 

Rozeta wykonana jest z poliuretanu – materiału, wykazującego wysokie właściwości, jeśli chodzi o narażenie na wilgoć lub uszkodzenia. Znajduje zastosowanie w aranżacji zarówno przestrzeni mieszkalnych, jak i użytkowych. Z uwagi na nietuzinkowy wzór przykuwa uwagę i pozwala odmienić wnętrze, które dotąd wydawało się monotonne. 

Dlaczego warto zdecydować się na montaż rozety?
Dekoratorzy wnętrz i projektanci zauważają szerokie możliwości, jakie daje rozeta. Z powodzeniem umieszczają ją w nowoczesnych aranżacjach, aby nadać pomieszczeniom specyficzny charakter i niepowtarzalny styl. Rozeta nie tylko upiększa sufit, ale może też kryć wszelkie niedoskonałości, nierówności lub ukryte pod nią elementy jak np. kabel.

Wybierz rozetę – unikalny element dekoracyjny do swojego wnętrza.

Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 19,5cm
STYL Klasyczny
WYSOKOŚĆ 2,0cm
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne