Rozeta Orac Decor R11 śr. 19cm
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 19cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |
| Kod produktu | Rozeta Orac Decor R11 śr. 19cm |
| Dostępność | dostępne 3-7 dni |
-
78,58 zł
|
|
Rozeta Orac Decor R11 śr. 19,5cm
Rozeta, posiadająca standardowe wymiary, utrzymana w kolorystyce piaskowej bieli. Przeznaczona do aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, w szczególności utrzymanych w stylu klasycznym. Wykonana z poliuretanu, który w aranżacji mieszkań wykazuje dużą wartość, z uwagi na trwałość i długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.
Dlaczego warto zdecydować się na dekorację sufitową z zastosowaniem rozety?
Często przykładamy dużo wagi do dekoracji ścian, wyboru mebli i dodatków do wnętrz, zapominając, że sufit również jest miejsce, w którym można umieścić nietuzinkowe elementy ozdobne. Jednym z nich jest rozeta, która stanowi ciekawy element wystroju. Jej montaż jest szybki i bezproblemowy, a efekt końcowy może zaskoczyć, ponieważ rozety idealnie wpisują się zarówno w klasyczne, jak i w nowoczesne wnętrza.
Wybierz unikalna dekorację sufitową w postaci wysokiej jakości rozety.
Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| ŚREDNICA | 19cm |
| STYL | Klasyczny |
| WYSOKOŚĆ | 4,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Funkcjonalne |