Rozeta R09 śr. 48,5cm

Producent

Orac Decor

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 48,5cm
STYL Klasyczny
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne
Kod produktu Rozeta R09 śr. 48,5cm
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 243,40 zł

Rozeta R09 śr. 48,5cm
Rozety są popularne w architekturze i designie wnętrz od wielu wieków. Współczesne rozety charakteryzują się prostą formą i minimalistycznym wzorem dekoracyjnym. Taka jest właśnie rozeta R09, wykonana z poliuretanu i przeznaczona do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Może być malowana na dowolny kolor, co pozwala na dopasowanie jej do kolorystyki pomieszczenia, w zależności od jego przeznaczenia. 

W jaki sposób rozeta R09 wpisuje się w nowoczesny design wnętrz?
Prosty design rozety tworzy ciekawy i nietuzinkowy element spójny między żyrandolem i sufitem. Warto przy tym pamiętać, że rozeta sama w sobie stanowi atrakcyjną ozdobę, co nie wymaga innych elementów dekoracyjnych, a pozwala odmienić monotonną przestrzeń. Zbyt duża ilość dodatków, podobnie jak ich brak, nie wpływa atrakcyjnie na wystrój pomieszczeń. W tym zakresie rozety dają możliwość tworzenia estetycznych i nieprzesadzonych dekoracji, dopasowanych do różnych stylów.

Wybierz nowoczesny i estetyczny motyw dekoracyjny w postaci rozety.

Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 48,5cm
STYL Klasyczny
WYSOKOŚĆ 4,0cm
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne