Rozeta R07 śr.26cm

Producent

Orac Decor

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 26,0cm
STYL klasyczny
WYSOKOŚĆ 2,5cm
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne
Kod produktu Rozeta R07 śr.26cm
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 117,98 zł

Rozeta R07 śr.26cm
Rozety dekoracyjne wpisują się w nowoczesny design wnętrz, zarówno tych utrzymanych w klasycznym, jak i w nowoczesnym stylu. Stanowią ponadczasowy element wystroju, komponujący się z innymi elementami dekoracyjnymi, tworząc klimat i przytulność w każdym pomieszczeniu, niezależnie od przeznaczenia. 

Rozeta R07 charakteryzuje się stonowaną kolorystyką, wysoką jakością wykonania i klasycznym wzorem. Ma zastosowanie w aranżacji sufitów, w otoczeniu lamp i żyrandoli. Jest wykonana z poliuretanu, co zapewnia długoletnią trwałość w użytkowaniu. 

Jakie zalety posiada rozeta w nowoczesnych designie wnętrza?
Rozeta sufitowa może stanowić centralny punkt dekoracyjny i być dopełnieniem aranżacji przestrzeni. Jest to motyw często wykorzystywany w sztuce, o kolistym kształcie, któremu przypisuje się unikalne właściwości, wpływające pozytywnie na aurę i atmosferę wnętrza. 

W praktyce rozety posiadają miejsce na schowanie np. kabli, co wpływa na estetykę pomieszczenia. Można je również wykorzystać, jako dekorację ścienną. Różne wielkości i formaty dają szerokie możliwości aranżacyjne, w zależności od typu i wielkości pomieszczenia. We współczesnej ornamentyce znaczenie mają zwłaszcza rozety poliuretanowe, takie jak rozeta R07, które zastępują płyty gipsowe, są bardziej trwałe i odporniejsze.

Wybierz unikalny i wysoce estetyczny produkt do aranżacji swojego wnętrza w postaci rozety.

Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 26,0cm
STYL klasyczny
WYSOKOŚĆ 2,5cm
ZASTOSOWANIE Funkcjonalne