Rozeta 81030 śr.30cm

Producent

Catherine Doyle

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 30cm
STYL Klasyczny
Kod produktu Rozeta 81030 śr.30cm

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 88,99 zł

Rozeta 81030 Śr.30cm
Produkt marki Catherine Doyle, przeznaczony do aranżacji i dekoracji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Rozeta najczęściej znajduje zastosowanie w pomieszczeniach utrzymanych w klimacie dawnych lat, choć nadają się także do nowoczesnych wnętrz. Dzięki lekkości i łatwości montażu może w szybki i efektywny sposób odmienić monotonny sufit.

Niebanalne design z zastosowaniem rozety R81030
W architekturze rozety nieodłącznie kojarzą się ze stylem gotyckim. Ich zastosowanie w technikach dekoracji wnętrz jest stale aktualne, zwłaszcza wśród osób, które cenią niebanalną przestrzeń i ciekawe elementy wykończeniowe. 

Standardowa biel rozet pozwala na minimalistyczną, a jednocześnie efektywną odmianę wnętrza, bez konieczności szukania detali w mocnych, niestandardowych kolorach. Biel jest kolorem ponadczasowym i unikalnym, sprawdzającym się w każdym wnętrzu. 

Jeśli szukasz pomysłu na odmianę swojego wnętrza wybierz rozetę.

Pomożemy Ci wybrać rozety
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze rozet, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

MATERIAŁ Poliuretan
ŚREDNICA 30cm
STYL Klasyczny