Listwa Sufitowa MDB210

Producent

Mardorm Decor

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,8cm
WYSOKOŚĆ 5,1cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB210
Dostępność dostępne 2-3 dni
  • 24,98 zł

    59,95 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa Sufitowa MDB210

Elementy dekoracyjne pełnią głównie rolę wykończeniową, mają być zwieńczeniem prac remontowych. W przypadku listew sufitowych Mardom Decor, tak się dzieje, są przysłowiową wisienką na torcie. 


Zalety zastosowania listwy

Ważną kwestią jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest to zasługa poliuretanu - tworzywa, z którego wykonane są listwy sufitowe MDB210. Efekt, który wypracujesz za pomocą listew sufitowych Mardom Decor utrzymasz przez długie lata.

Listwy ponadto maskują niedoskonałości na styku ściany z sufitem. Czasami zdarza się, że w tym miejscu pozostają nieestetyczne zarysowania i zadrapania. Wówczas bez problemu można je ukryć za klasycznym desingnem listew sufitowych. 


Inne zalety listew to przytulna i relaksacyjna przestrzeń. W harmonijnym wnętrzu i konsekwentnie zaplanowanej przestrzeni łatwiej osiągnąć stan spokoju i relaksu. Pięknie dobrane elementy dekoracyjne są w stanie kompleksowo zaaranżować Twoją miejsce.

Listwy są ponadto łatwe i szybkie w montażu. Szybkość i łatwość w montażu to niezaprzeczalny atut listew dekoracyjnych Mardom Decor. Nasi klienci chwalą sobie fakt, że prace remontowe związane z zamontowaniem listew sufitowych przebiegły bez większych problemów.


W praktyce listwy doskonale nadają się do ukrycia przewodów i innych elementów na ścianie. 

Wybierz listwę idealną do swojego wnętrza.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,8cm
WYSOKOŚĆ 5,1cm