Listwa Sufitowa MDB174

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,9cm
WYSOKOŚĆ 5,2cmcm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB174
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 42,36 zł

    84,72 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB174

Listwa sufitowa MDB174 to element dekoracyjny, które jest doskonałym materiałem wykończeniowym do każdego rodzaju pomieszczeń. Jej minimalistyczny design sprawia, że jest produktem uniwersalnym, znajdującym zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych wnętrzach. Jeśli zatem chcesz zaskoczyć sąsiadów i bliskich harmonijnym wykończeniem wnętrze - listwy sufitowe firmy Mardom Decor idealnie się do tego sprawdzą. Łatwość ich montażu sprawi, że nie tylko wykażesz się jako stylowy architekt wnętrz, ale również jako wyspecjalizowany fachowiec.


Uniwersalność i solidność wykonania listwy

Listwy sufitowe MDB174 wykonane są z poliuretanu - tworzywa, które dba o praktyczne walory listew Mardom Decor. Poliuretan sprawia, że są wodoodporne i nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki temu aranżacja wnętrza wykonana z pomocą listew sufitowych utrzymuje się przez długie lata.

Jeśli szukasz idealnej listwy sufitowej do swojego wnętrza wybierz sprawdzony i wysokiej jakości produkt.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,9cm
WYSOKOŚĆ 5,2cmcm