Listwa Sufitowa MD172

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ PolyForce
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,0cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MD172
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 28,15 zł

    56,31 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB172

Listwy sufitowe firmy Mardom Decor to produkty, które znajdą zwolenników nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Klasyczna forma doskonale wpasowuje się zarówno w nowoczesne jak i w tradycyjne wnętrze. Jeśli, zatem w twoim mieszkaniu króluje styl  skandynawski, retro bądź prowansalski - nic straconego. Uniwersalność listew sufitowych sprawia, że harmonijnie współgrają z otoczeniem, w którym znajdą zastosowanie. 


Innowacyjny design listew sufitowych

Wizualny aspekt listew sufitowych Mardom Decor to nie jedyny atut. Listwy sufitowe MDB172 oznaczają się wysoką jakością i trwałością, a to za sprawą poliuretanu, z którego zostały stworzone. Producent zadbał również o część praktyczną i funkcjonalną ich wykorzystania. 


Łatwość i szybkość montażu listew

Elastyczność i łatwość w montażu sprawia, że nasi klienci coraz częściej i chętniej sięgają po tego rodzaju elementy dekoracyjne. Prace remontowe, które nie wymagają od nas za dużo nakładu czasu i pieniędzy są najbardziej pożądane. To właśnie zapewniają listwy sufitowe MDB172  - szybki, pozbawiony trudów montaż.

Jeśli szukasz sposobu na szybką i efektywną odmianę swojego wnętrza wybierz listwę sufitową MDB172.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ PolyForce
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,0cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm