Listwa Sufitowa MDB167

Producent

Mardorm Decor

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,5cm
WYSOKOŚĆ 5,5cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB167
Dostępność dostępne 2-3 dni
  • 30,52 zł

    73,24 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB167

Listwy sufitowe firmy MardomDecor wyróżniają się prostym i klasycznym designem. Jest to uniwersalny element dekoracyjny, który potrafi harmonijnie wpleść się w każde otoczenie.


Wysoka jakość wykonania

Listwy sufitowe stworzone są z poliuretanu - tworzywa, które zadba o to, żeby twoja metamorfoza mieszkania za pomocą tego elementu dekoracyjnego przetrwała latami. Ponadto są łatwe w montażu, co ma istotne znaczenie. Każdemu z nas zależy na oszczędności nie tylko pieniędzy, ale i czasu w montażu. Listwy firmy Mardom Decor właśnie to zapewniają. Są lekkie, elastyczne – wszystko to sprawia, że montaż to czysta przyjemność. 


Zmiana kolorystyki i harmonijność wykończenia z zastosowaniem listew sufitowych

Kupując białe listwy sufitowe wcale nie musisz szukać rozwiązania tylko i wyłącznie dla tej bieli. Możesz nadać swoim listwom wyraźniejszej barwy, malując farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi i dowolną techniką malarską. 

Listwy sufitowe mają na celu nadać pomieszczeniu kompleksowy charakter, tj. zaznaczyć płynne przejście między ścianą a sufitem. Otrzymany efekt sprawia, że pomieszczenie optycznie się powiększa.

Jeśli szukasz listwy na miarę swoich potrzeb wybierz sprawdzony i wysokiej jakości produkt marki Mardom Decor.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.


Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,5cm
WYSOKOŚĆ 5,5cm