Listwa Sufitowa MDB155

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 21,6cm
WYSOKOŚĆ 21,6cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB155
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 204,13 zł

    408,26 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa Sufitowa MDB155

Klasyczna, miała i matowa listwa wykończeniowa do różnych wnętrz, o nowoczesnych profilu. Jest to produkt marki Mardorm Decor, wykazujący silną odporność na uszkodzenia i wysoką funkcjonalność.


Listwa posiada minimalistyczny dekor i jest wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw, co w codziennym użytkowaniu zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Montaż jest łatwy, przyjemny i nie wymaga zatrudniania fachowca, co ogranicza czas i środki finansowe.  


Warto zaznaczyć, że listwa jest innowacyjnym produktem, co w obecnych wnętrzach stwarza szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na szukanie nowych rozwiązań, łączenie kolorystycznie poszczególnych elementów wystroju i stosowanie nowoczesnych pomysłów dekoracyjnych, co, dla odważnych miłośników pięknych wnętrz jest prawdziwą gratką.  


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 21,6cm
WYSOKOŚĆ 21,6cm