Listwa Sufitowa MDB152

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 7,6cm
WYSOKOŚĆ 7,6cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB152
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 48,78 zł

    97,56 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB152

Zastanawiasz się jakimi elementami dekoracyjnymi wykończyć mieszkanie? Tanim kosztem możesz odmienić wygląd swojego mieszkania za pomocą listew sufitowych. 

Listwy sufitowe MDB152 to wykończenie, które potrafi zmienić neutralne wnętrze w ciekawą, harmonijna przestrzeń. W stylowy sposób oddziela przestrzeń między ścianą, a sufitem. 


Unikalny design listew sufitowych i wysoka jakość

Minimalistyczny design to wartość, która sprawia, że listwy sufitowe są uniwersalne. Idealnie wpasowują w różnego rodzaju aranżacje. Listwy sufitowe stworzone są z poliuretanu, tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu są wodoodporne i można je bez problemu zamontować w łazience czy kuchni. 

Nasi klienci podkreślają, że niewątpliwie do atutów listew sufitowych MDB152 należy ich lekkość i szybkość w montażu. Każdy Pan domu może wykazać się zdolnościami manualnymi przy remoncie mieszkania. 

Jeśli szukasz sposobu na szybką odmianę swojego wnętrza wybierz listwę sufitową.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.


Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 7,6cm
WYSOKOŚĆ 7,6cm