Listwa Sufitowa MDB142

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 8,0cm
WYSOKOŚĆ 9,8cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB142
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 56,01 zł

    112,03 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Eleganckie, uniwersalne, elastyczne - takie właśnie są listwy sufitowe MDB142. Jeśli szukasz rozwiązania dla harmonijnego wykończenia wnętrza, to produkty marki Mardom Decor mogą być tym, czego aktualnie potrzebujesz do swojego domu. 


Unikalny design listwy sufitowej

Biel listew sufitowych, która z w pierwszym skojarzeniu nawiązuje do stylu skandynawskiego, nie musi być wcale zachowana. Listwy można pokryć inną barwą i dowolną techniką. Zatem butelkowa zieleń, purpurowa czerwień lub inna, dowolna barwa może zagościć już teraz w twoich wnętrzach w postaci barwnej listwy sufitowej. 


Solidność wykonania listwy sufitowej

Listwy wykonane są z poliuretanu, dzięki czemu wyróżniają się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć, co pozwala na ich montaż w każdym pomieszczeniu. Lekkość i łatwość w montażu sprawia, że są bardzo funkcjonalnym elementem dekoracyjnym. 

Wybierz listę, która efektywnie odmieni wnętrze Twojego domu.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 8,0cm
WYSOKOŚĆ 9,8cm