Listwa Sufitowa MDB136

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,0cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB136
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 42,58 zł

    85,17 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB136

Listwa sufitowa Mardom Decor jest listwą dekoracyjną, montowaną pod sufitem. Podkreśla elegancki wystrój i powoduje, że ściany płynnie „przechodzą” w sufit. Dzięki temu optycznie zwiększa wysokość pomieszczenia, co wpływa na ogólny wystrój i inne możliwości aranżacyjne.


Zalety listwy sufitowej MDB136

Listwy przysufitowe idealnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i w nowoczesnych mieszkaniach. Listwa MDB136 jest wykonana z poliuretanu, dzięki czemu jest odporna na działanie wody i innych substancji, takich jak oleje i smary. Wyróżnia się wysoką jakością i trwałością i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. 


Innowacyjne rozwiązanie aranżacyjne

Listwy sufitowe to ciekawe rozwiązanie, które dzięki wartościom estetycznym nadaje pomieszczeniom elegancji i stylu. Listwę po zamontowaniu można malować farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi. W oryginale produkt pokryty jest farbą podkładową w kolorze białym, matowym, który z kolei doskonale wygląda w pomieszczeniach minimalistycznych i skandynawskich. 

Wybierz solidną i efektywną listwę, która odmieni design Twoich wnętrz.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.


Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,0cm
WYSOKOŚĆ 4,0cm