Listwa Sufitowa MDB112

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4.4cm
WYSOKOŚĆ 4.4cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MDB112
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 33,23 zł

    66,47 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB112

Listwa sufitowa 112 to innowacyjne rozwiązanie designerskie do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Stanowi połączenie atrakcyjnej ceny i uniwersalnego designu.


Unikalne zalety listwy sufitowej MDB112

Jedną z największych zalet listwy jest solidność wykonania, zapewniająca długoletnią eksploatację. Poliuretan - materiał, z którego została stworzona listwa sufitowa cechuje się wysoką jakością i trwałością.


Unikalny design z zastosowaniem listwy sufitowej

Na pozór niewielki element dekoracyjny w postaci listwy sufitowej nie jest tylko dodatkiem, który znika na tle innych produktów do wystroju wnętrz. W praktyce, bowiem to części wykończeniowe nadają pomieszczeniom charakter i podkreślają indywidualny styl.

Listwy sufitowe posiadają nie tylko walor estetyczny, ale są również funkcjonalne i praktyczne. Dzięki wodoodporności można je zamontować w kuchni i w łazience. Ponadto można je malować dowolną technika malarską.


Listwy poliuretanowe to niewielki wydatek. Co istotne, produkt ten, sam w sobie potrafi w przyjemny i łatwy sposób odmienić wnętrze, zgodnie z osobistymi preferencjami. 

Wybierz solidną i efektywną listwę, która odmieni przestrzeń Twojego domu.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Profoam
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 4.4cm
WYSOKOŚĆ 4.4cm