Listwa sufitowa Mardom Decor MD070
| Producent | Mardom Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 4,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 7,2cm |
| Kod produktu | Listwa sufitowa Mardom Decor MD070 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
46,22 zł
92,45 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa Mardom Decor MDB070
Listwy Mardom Decor wykonane są z poliuretanu. Są doskonałym rozwiązaniem, które optycznie zwiększa wysokość pomieszczenia oraz podnosi walory artystyczne. Są to elementy dekoracyjne, które nadają pomieszczeniom styl i charakter. Świetnie nadają się do każdej aranżacji od nowoczesnej po tradycyjne.
Zalety i zastosowanie listwy
Listwa sufitowa MDB070 najlepiej komponuje się w dużych przestrzeniach. Gładka i prosta struktura sprawia, że ma częste zastosowanie w jasnych, minimalistycznych pomieszczeniach. Wykonana jest z poliuretanu, charakteryzującego się lekkością, trwałością, estetyką i łatwością w montażu. Wyróżnia ją też wysoką jakością.
Listwy dekoracyjne pełnią także role wykończeniowe. Dzięki tej funkcji są w stanie przykryć szpary w podłodze, przewody elektryczne a także niezamalowane fragmenty ściany. Po zamontowaniu listew możesz je pomalować farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel:+48 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 4,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 7,2cm |