Listwa sufitowa MDB070

Producent

Mardorm Decor

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,0cm
WYSOKOŚĆ 7,2cm
Kod produktu Listwa sufitowa MDB070
Dostępność dostępne 3-7 dni
  • 61,29 zł

    147,10 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa sufitowa MDB070

Listwy Mardom Decor wykonane są z poliuretanu. Są doskonałym rozwiązaniem, które optycznie zwiększa wysokość pomieszczenia oraz podnosi walory artystyczne. Są to elementy dekoracyjne, które nadają pomieszczeniom styl i charakter. Świetnie nadają się do każdej aranżacji od nowoczesnej po tradycyjne.


Zalety i zastosowanie listwy

Listwa sufitowa MDB070 najlepiej komponuje się w dużych przestrzeniach. Gładka i prosta struktura sprawia, że ma częste zastosowanie w jasnych, minimalistycznych pomieszczeniach. Wykonana jest z poliuretanu, charakteryzującego się lekkością, trwałością, estetyką i łatwością w montażu. Wyróżnia ją też wysoką jakością.


Listwy dekoracyjne pełnią także role wykończeniowe. Dzięki tej funkcji są w stanie przykryć szpary w podłodze, przewody elektryczne a także niezamalowane fragmenty ściany. Po zamontowaniu listew możesz je pomalować farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi.


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.


Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL klasyczny
SZEROKOŚĆ 4,0cm
WYSOKOŚĆ 7,2cm