Listwa Sufitowa MD368

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ PolyForce
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,1cm
WYSOKOŚĆ 5,1cm
Kod produktu Listwa Sufitowa MD368
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 26,49 zł

    52,99 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa Sufitowa MD368
Listwy sufitowe MD368 są jednym z najchętniej wybieranych produktów do wykończenia wnętrz. Inwestycja w listwy sufitowe jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości. Dlatego nie musisz się martwić, czy zaplanowany przez Ciebie efekt zmian nie zostanie nadszarpnięty zębem czasu. Kolorystyka też jest dowolna. Mimo, że w pierwotnej wersji zakupujesz listwy sufitowe w kolorze białym, możesz je pomalować dowolną techniką malarską i na dowolny kolor, który aktualnie najlepiej pasuje do Twojego wnętrza. 

Inne zalety listew dekoracyjnych
Dla wzmocnienia otrzymanego rezultatu można zastosować oświetlenia LED, dzięki któremu   nie tylko otrzymasz dodatkowe oświetlenie, ale również nadasz swoim pomieszczeniom nieco enigmatycznego charakteru. 
Ponadto, dzięki wykorzystaniu listew sufitowych w różnych układach i położeniach możliwe jest tworzenie oryginalnych modułów.
Wybierz listwę sufitową i odmień swoje wnętrze.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ PolyForce
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 5,1cm
WYSOKOŚĆ 5,1cm