Listwa Noel & Marquet IL2
| Producent | Noel & Marquet |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Art deco |
| SZEROKOŚĆ | 5,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 10,5m |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracje, Design, Oświetlenie |
| Kod produktu | Listwa sufitowa IL2 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
115,32 zł
230,65 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Noel & Marquet IL2
Klasyczna, biała listwa i ciekawym profilu. Jest łatwa w montażu, odporna na zniszczenia i zabrudzenia, co czyni ją produktem wysokiej jakości. Sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w różnorodnym stylu – od nowoczesnych po tradycyjne.
Zastosowanie listwy pozwala na ukrycie szczelin, elementów oświetlenia i kabli oraz wpływa na utrzymanie estetyki wnętrza. W zakresie dekoracyjnym pozwala też dopełnić design wnętrza pomieszczenia o różnym zastosowaniu. Co istotne, nie wymaga to dużych nakładów finansowych ani konieczności zatrudniania fachowca.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Art deco |
| SZEROKOŚĆ | 5,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 10,5m |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracje, Design, Oświetlenie |