Listwa sufitowa C901
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 12,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 15,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C901 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
156,94 zł
313,87 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa C901
Szeroka, klasyczna listwa sufitowa, pełniąca rolę dekoracyjną i funkcjonalną w różnym typie pomieszczeń. Wpisuje się w nowoczesny design wnętrz, podkreślając ich charakter i dbając o najdrobniejsze elementy wystroju.
Jakie właściwości posiada listwa sufitowa C901?
Listwa wpisuje się w nowoczesną ornamentykę wnętrz, w której, jak zauważają dekoratorzy wnętrz, istotna jest dbałość o każdy detal. W tym zakresie listwa sufitowa powoduje, że sufit i ściana w sposób płynny łączą się, co daje możliwość m.in. ukrycia nieestetycznych nierówności na ścianie.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 12,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 15,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |