Listwa sufitowa C371 Shade
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 6,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 19,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracje, Oświetlenie, Design |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C371 Shade |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
156,94 zł
313,87 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa C371 Shade
Listwa sufitowa stanowi element dekoracyjny, montowany pod sufitem. Listwa C371 jest eleganckim dodatkiem do wnętrza, posiadającym też walory techniczne, ponieważ pozwala zakryć nieestetyczne nierówności. W praktyce pozwala też zmieniać optycznie proporcje pomieszczenia, wpływa na jego ogólny wystrój i nastrój estetyki.
Jakie właściwości posiada listwa sufitowa C371?
Listwa wykonana jest z poliuretanu, co wpływa na jakość i efektywność produktu. Wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Znajduje zastosowanie w aranżacji różnych przestrzeni, a szybkość i łatwość montażu powodują, że z powodzeniem można ją samodzielnie umieścić w wybranym miejscu, ciesząc się efektowną odmianą przestrzeni.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 6,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 19,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracje, Oświetlenie, Design |