Listwa sufitowa C358
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Art deco |
| SZEROKOŚĆ | 14,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 7,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracje, Oświetlenie, Design |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C358 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
169,83 zł
339,65 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa C358
Dekoracyjna, funkcjonalna i ozdobna listwa sufitowa, mająca zastosowanie jako element wykończenia ścian, łączący je z sufitem. Pozwala oddzielić przestrzeń malowaną od np. bieli sufitu. Posiada odcień piaskowej bieli i może być malowana na dowolny kolor, z zastosowaniem tradycyjnych technik malarskich.
We współczesnym designie wnętrz listwy stanowią jeden z istotnych elementów wykończenia przestrzeni, co wpływa na podniesienie estetyki pomieszczenia i zapewnia komfort użytkowania. Dzięki temu uzyskuje się wrażenie dbałości o każdy detal, a wnętrze nie wymaga uzupełnienia o inne elementy.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Art deco |
| SZEROKOŚĆ | 14,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 7,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracje, Oświetlenie, Design |