Listwa sufitowa C356
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 10,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 2,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C356 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
82,14 zł
164,28 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Sufitowa C356
Listwy sufitowe to elementy sztukaterii, które sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających aranżacjach. Dają możliwość szybkiej odmiany wnętrza, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów, zatrudniania fachowca i przy niewielkim nakładzie pracy.
Listwy wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia zewnętrzne, zalania i wilgoć. Dzięki temu można jej użyć także w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Wysoka jakość sprawia zaś, że długo i bezproblemowo sprawdza się w każdej aranżacji.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 10,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 2,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |