Listwa sufitowa C338B
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 18,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 18,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C338B |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
211,54 zł
423,07 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Sufitowa C338B
Bogato zdobiona, ciekawa i wysokiej jakości listwa sufitowa. W codziennym użytkowaniu wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia zewnętrzne i inne czynniki, z uwagi na materiał z jakiego jest stworzona. To zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.
Listwa może być malowana na dowolny kolor, z użyciem tradycyjnych technik malarskich. To pozwala dopasować ja do różnorodnych wnętrz i świadczy os szerokiej unikalności. Na co dzień jest łatwa w utrzymaniu w czystości i ciekawie dopełnia przestrzeń, maskując np. kable i elementy oświetlenia.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 18,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 18,0cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |