Listwa sufitowa C250
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 1,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 1,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C250 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
45,05 zł
90,11 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Sufitowa C250
Jasna, klasyczna i biała listwa dekoracyjna, wykonana z najlepszych materiałów. Produkt wysokiej jakości, stworzony z zastosowaniem unikalnej techniki, co wpływa w efekcie na długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie i komfort na co dzień. Kolejną zaletą jest odporność na zalania i uszkodzenia.
Klasyczne i lekkie w formie elementy sztukaterii w obecnym designie wnętrz mają istotne znaczenie w ogólnej aranżacji przestrzeni. Podkreślają ją, wpasowując się i tworzą klimat ciepła i przytulności. Daje to możliwość tworzenia ciekawych rozwiązań w różnego typu pomieszczeniach.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Nowoczesny |
| SZEROKOŚĆ | 1,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 1,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |