Listwa sufitowa NMC Nomastyl AT
| Producent | Noel & Marquet |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Polistyren ekstrudowany XPS |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 9.,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 10,0cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa sufitowa Nomastyl AT |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
19,82 zł
39,63 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa NMC Nomastyl AT Klasyczna, biała listwa, montowana w różnego typu pomieszczeniach. Posiada właściwości funkcjonalne i ozdobne.
Listwa sufitowa NMC Nomastyl AT to element ozdobny, montowany na ścianach w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. W zakresie estetyki listwa posiada wysokie walory estetyczne i solidność wykonania. Wynika to także z użytych materiałów, co przekłada się na funkcjonalność oraz długie i bezawaryjne użytkowanie.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Polistyren ekstrudowany XPS |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 9.,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 10,0cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |