Listwa sufitowa NMC Nomastyl A1
| Producent | Noel & Marquet |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Polistyren ekstrudowany XPS |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 8,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,0cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa sufitowa Nomastyl A1 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
14,87 zł
29,74 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa NMC Nomastyl A1
Klasyczna, , biała i matowa listwa dekoracyjna. Wykonana z polistyrenu ekstrudowany XPS który tworzy eleganckie wnętrze.
Jakie właściwości posiada listwa?
Wysoka jakość zastosowanych materiałów, z jakich jest wykonana listwa, zapewnia przewagę nad gipsem, który jest mniej praktyczny i uciążliwy w montażu. Listwę można malować dowolną techniką malarską na każdy kolor, co stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Ponadto, co warte zaznaczenia, jest to tworzywo całkowicie wodo i mrozoodporne, a różnorodne, wykonane z niego elementy sztukateryjne można umieszczać w pomieszczeniach mieszkalnych i nie tylko.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Polistyren ekstrudowany XPS |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 8,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,0cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |