Listwa sufitowa C&D 96689
| Producent | Catherine Doyle |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 10,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 10,5cm |
| ZASTOSOWANIE | oświetlenie,salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C&D 96689 |
Produkt dostępny od ręki
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś
-
48,30 zł
115,93 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa C&D 96689
Klasyczna listwa sufitowa, stanowiąca element dekoracyjny. Umieszczana pod sufitem. Stanowi zwieńczenie wnętrza, umożliwia „odcięcie” koloru na ścianie i suficie oraz powoduje, że płynnie łączą się one ze sobą. Pozwala to optycznie zwiększyć wysokość pomieszczenia.
Listwa sufitowa C&D 96689 ma zastosowanie głównie w aranżacji salonów i pokojów dla gości, z uwagi na wysoką estetykę wykonania. Polecana zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz, którym nadaje unikalnego charakteru i podkreśla panujący styl.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 10,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 10,5cm |
| ZASTOSOWANIE | oświetlenie,salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |