Listwa sufitowa C&D 96250
| Producent | Catherine Doyle |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 3,7cm |
| WYSOKOŚĆ | 3,7cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C&D 96250 |
Produkt dostępny od ręki
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś
-
26,42 zł
63,41 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa C&D 96250
Produkt przeznaczony do montażu na styku ścian i sufitu. Biała, matowa, wysokiej jakości.
Listwa wykazuje się wysoką odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne i czynniki ludzkie. Na tle innych produktów wyróżnia się innowacyjnym kształtem i unikalnymi zdobieniami. Posiada zastosowanie, jako ciekawy i niebanalny dekor ścienny, przełamujący bariery w zakresie tradycyjnych rozwiązań designerskich.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 3,7cm |
| WYSOKOŚĆ | 3,7cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |