Listwa sufitowa C&D 96225
| Producent | Catherine Doyle |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 5,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 5,5cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C&D 96225 |
Produkt dostępny od ręki
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś
-
31,59 zł
75,81 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa C&D 96225
Listwa sufitowa, matowa, biała wykonana z wysokich jakościowo produktów. Posiada klasyczny kształt i jest przeznaczona do wnętrz użytkowych, głównie takich jak: kuchnia, sypialnia, salon, łazienka itp. Wykazuje się na co dzień wysoką odpornością na ścieranie i działanie wilgoci.
Listwa sufitowa C&D 96225 poprzez takie czynniki jak klasyczny kształt, innowacyjny design i trwałość produkcji posiada zastosowanie w aranżacji przestrzeni utrzymanych w różnorodnych stylach, od klasycznego po innowacyjny i nowoczesny.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 5,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 5,5cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |