Listwa sufitowa C&D 96215
| Producent | Catherine Doyle |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 4,4cm |
| WYSOKOŚĆ | 4,4cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa sufitowa C&D 96215 |
Produkt dostępny od ręki
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś
-
31,66 zł
75,98 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa sufitowa C&D 96215
Biała, unikalna i matowa lista, przeznaczona do różnego typu pomieszczeń. Optycznie je powiększa, podkreślając styl i inne elementy wystroju.
Listwa jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa, co sprawia, że jest odporna na urazy i inne czynniki ludzkie. To sprawia, że przez wiele lat może z powodzeniem pełnić role dekoracyjne i funkcjonalne. Wpisuje się w różnorodne kompozycje przestrzenne, idealnie je uzupełniając.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 240cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 4,4cm |
| WYSOKOŚĆ | 4,4cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |