Listwa ścienna Z12
| Producent | Noel & Marquet |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 12,5cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa ścienna Z12 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
86,43 zł
172,86 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa ścienna Z12
Klasyczna, minimalistyczna listwa dekoracyjna, pełniąca role użytkowe, jak i dekoracyjne. Może być malowana na inne kolory i przycinana.
Czym charakteryzuje się listwa ścienna Z12?
Listwa posiada klasyczna formę. Odnajduje się zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych przestrzeniach. Można malować ją na dowolny kolor, dopasowując do każdej aranżacji przestrzeni i przycinać, by osiągnąć pożądaną długość. Daje to możliwość szukania niebanalnych rozwiązań i metamorfoz przestrzennych na miarę oczekiwań i gustów.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 12,5cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |