Listwa Ścienna WL5
| Producent | Noel & Marquet |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | polistyren HD |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,6cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,5cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa Ścienna WL5 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
29,53 zł
59,06 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Ścienna WL5
Listwa, przeznaczona do aranżacji pomieszczeń lokalnych. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, gwarantującego długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Znajduje zastosowanie w aranżacji nowoczesnych i tradycyjnych przestrzeni.
Zalety listwy ściennej WL5
Listwa posiada klasyczna formę z profilami ozdobnymi, które można malować na dowolny kolor z zastosowaniem tradycyjnej techniki malarskiej. Dzięki temu standardową biel listwy można zamienić na inny kolor, dopasowując do aranżacji wnętrza, w którym została zamontowana.
Listwa jest wodoodporna, co powoduje, że może być umieszczona w takich pomieszczeniach jak łazienka lub kuchnia. W nowoczesnych aranżacjach, w których nie brakuje śmiałych i oryginalnych elementów wystroju, listwa dekoracyjna może pełnić funkcję nie tylko praktyczną, maskując niedociągnięcia i nieestetyczne elementy na ścianach, ale też dekoracyjną. Z powodzeniem można z niej tworzyć ozdobne ramy i inne elementy designu.
Jeśli szukasz sposobu na szybką i efektywną odmianę swojego wnętrza wybierz listwę ścienną.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | polistyren HD |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,6cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,5cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |