Listwa Ścienna WD2

Producent

Noel & Marquet

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ polistyren HD
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 7,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa Ścienna WD2
Dostępność dostępne 2-3 dni
  • 30,52 zł

    61,03 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa Ścienna WD2
Listwa, przeznaczona do aranżacji pomieszczeń lokalnych. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, gwarantującego długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Znajduje zastosowanie w aranżacji nowoczesnych i tradycyjnych przestrzeni. 

Zalety listwy ściennej WD2
Listwa posiada klasyczna formę z profilami ozdobnymi, które można malować na dowolny kolor z zastosowaniem tradycyjnej techniki malarskiej. Dzięki temu standardową biel listwy można zamienić na inny kolor, dopasowując do aranżacji wnętrza, w którym została zamontowana. 

Listwa jest wodoodporna, co powoduje, że może być umieszczona w takich pomieszczeniach jak łazienka lub kuchnia. W nowoczesnych aranżacjach, w których nie brakuje śmiałych i oryginalnych elementów wystroju, listwa dekoracyjna może pełnić funkcję nie tylko praktyczną, maskując niedociągnięcia i nieestetyczne elementy na ścianach, ale też dekoracyjną. Z powodzeniem można z niej tworzyć ozdobne ramy i inne elementy designu. 

Jeśli szukasz sposobu na szybką i efektywną odmianę swojego wnętrza wybierz listwę ścienną.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ polistyren HD
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,5cm
WYSOKOŚĆ 7,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia