Listwa ścienna T40
| Producent | Noel & Marquet |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Polistyren HD |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 2,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 3,0cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |
| Kod produktu | Listwa ścienna T40 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
18,89 zł
37,79 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa ścienna T40
Minimalistyczna, biała listwa ścienna, pełniąca role dekoracyjne i funkcjonalne. Może być przycinana i malowana.
Jakie zalety posiada listwa ścienna T40?
Jak wskazują designerzy wnętrz, listwy mogą łączyć się z innymi elementami wystroju, tworząc ciepłe, klimatyczne i nietuzinkowe przestrzenie do pracy i codziennego życia.
Bogate wzornictwo, możliwość malowania i dowolność komponowania umożliwiają zastosowanie listew w dowolnych stylach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Listwy ścienne dają bardzo duże możliwości aranżacyjne i pomagają w stworzeniu oryginalnej przestrzeni.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Polistyren HD |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 2,0cm |
| WYSOKOŚĆ | 3,0cm |
| ZASTOSOWANIE | salon, łazienka, kuchnia, sypialnia |