Listwa ścienna SP1

Producent

Noel & Marquet

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,0cm
WYSOKOŚĆ 2,8cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne
Kod produktu Listwa ścienna SP1
Dostępność dostępne 2-3 dni
  • 30,89 zł

    61,77 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa Ścienna SP1
Klasyczna listwa ścienna, posiadająca minimalistyczny profil, przeznaczona do aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Wykonana z wysokiej jakości poliuretanu.

Listwa stanowi produkt marki NMC, wykonującej wysokiej jakości profile dekoracyjne i elementy wystroju wnętrza, wpisujące się w nowoczesny design. Tego typu elementy designu są często używane, jako przełamanie granic pomiędzy kontrastującymi wzorami ścian i sposób na tworzenie unikalnych rozwiązań wykończeniowych. 

Zastosowanie listew dekoracyjnych w nowoczesnym designie wnętrz
Listwy ścienne posiadają szereg kolorów i wzorów. Te w stonowanych barwach i np. matowej bieli znajdują zastosowanie w kreatywnej organizacji przestrzeni wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Jednym z ich największych walorów jest odporność na uszkodzenia i zalania, co gwarantuje długotrwałą użyteczność. W praktyce daje to też możliwość szukania innowacyjnych rozwiązań designerskich.

Jeśli chcesz szybko, efektywnie i ciekawie odmienić wnętrze swojego mieszkania - wybierz sprawdzone i wysokiej jakości listwy ścienne.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,0cm
WYSOKOŚĆ 2,8cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne