Listwa ścienna P8020

Producent

Orac Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 6cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne
Kod produktu Listwa ścienna P8020
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 54,26 zł

    108,51 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa Ścienna P8020
Listwa z kolekcji Orac Decor, posiadająca klasyczny styl. Wykonana jest z poliuretanu, który wykazują wysoką odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Dzięki temu listwa znajduje zastosowanie w aranżacji przestrzeni takich jak salon i sypialnia, a także tych narażonych na działanie wilgoci, jak kuchnia i łazienka. 

Listwa posiada dekoracyjną formę, z minimalistycznymi zdobieniami. Nadaje się do zastosowania zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych wnętrzach. W naturalny sposób ociepla chłodne wnętrza, nadając im eleganckiego charakteru. Unikalne zdobienia pozwalają na uzyskanie pożądanego klimatu przytulności w każdym pomieszczeniu.

Dlaczego warto wybrać listwy ścienne?
Listwy ścienne są unikalnym pomysłem na odmianę wnętrz, w których brakuje klimatu i charakteru. Dają możliwość tworzenia klimatu przytulności i ciepła, z jednoczesnym ożywieniem i nietuzinkowym designem. 

Jeśli chcesz ożywić swoje monotonne wnętrze i zaskoczyć domowników i gości - wybierz listwę ścienną w oryginalnym i eleganckim kształcie.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,5cm
WYSOKOŚĆ 6cm
ZASTOSOWANIE Dekoracyjne