Listwa ścienna P7030
| Producent | Orac Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |
| Kod produktu | Listwa ścienna P7030 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
88,72 zł
177,44 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Ścienna P7030
Nowoczesna listwa ścienna, z ozdobnymi dekoracjami. Przeznaczona do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Znajduje zastosowanie w różnych aranżacjach wnętrz – od klasycznych po nowoczesne.
Jakie zalety posiada listwa ścienna P7030?
Listwa wykonana jest z poliuretanu, dzięki czemu wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i może być montowana w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Można malować ją na dowolny kolor i przycinać.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Poliuretan |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,5cm |
| ZASTOSOWANIE | Dekoracyjne |