Listwa Ścienna Mardom Decor MDD311
| Producent | Mardom Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Profoam |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 2,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,5cm |
| Kod produktu | Listwa Ścienna Mardom Decor MDD311 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
54,13 zł
108,26 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Ścienna Mardom Decor MDD311
Listwa ścienna marki Mardom Decor, charakteryzująca się wysoką estetyką wykonania i ponadczasowym designem. Znajduje zastosowanie w różnych pomieszczeniach, pełniąc funkcje użytkowe i wizualne. Pozwala na ukrycie niedoskonałości na ścianie, tworzenie unikalnych dekoracji i podkreślanie charakteru pomieszczenia.
Listwa daje duże możliwości adaptacyjne, m.in. w zakresie obudowy drzwi, ościeżnic, tuneli drzwiowych i tworzenia dekoracji ściennych. Może być malowana na dowolny kolor, co pozwala dopasować ją do różnych wnętrz. Efekt końcowy, jaki stwarza, jest niezwykle efektywny i ponadczasowy.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel:+48513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | Profoam |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 2,5cm |
| WYSOKOŚĆ | 8,5cm |