Listwa Ścienna MD308

Producent

Mardom Decor

DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ PolyForce
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,1cm
WYSOKOŚĆ 6,5cm
Kod produktu Listwa Ścienna MD308
Dostępność dostępne 3-14 dni
  • 35,17 zł

    70,33 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa Ścienna MDD308

Listwa przeznaczona do montażu wewnątrz pomieszczeń. Posiada szeroki zakres zastosowań, klasyczną formę i ponadczasową barwę. Sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych przestrzeniach. 


Jakie zalety posiada listwa ścienna MD308?

Listwa wykonana jest z poliuretanu, wykazującego dużą odporność na uszkodzenia, zabrudzenia i inne, niepożądane czynniki zewnętrzne. Może być malowana na dowolny kolor, co pozwala na dopasowanie jej do każdej, nawet najbardziej wymagającej i uniwersalnej aranżacji przestrzeni. 

Listwa ścienna to sprawdzony i tani sposób na odmianę monotonnego wnętrza. Pozwala na tworzenie unikalnych dekoracji, co podkreśla styl przestrzeni i tworzy unikalny klimat. Raz zamontowana służy przez długi okres czasu, wpływając pozytywnie nie tylko na komfort użytkowania, ale też na estetykę pomieszczenia. 


Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl 


DŁUGOŚĆ 200cm
MATERIAŁ PolyForce
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 2,1cm
WYSOKOŚĆ 6,5cm