Listwa ścienna Mar5dom Decor MD332
| Producent | Mardom Decor |
|---|---|
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,7cm |
| WYSOKOŚĆ | 4,1cm |
| Kod produktu | Listwa ścienna Mardom Decor MD332 |
| Dostępność | dostępne 2-3 dni |
-
21,62 zł
43,25 zł/szt. - Cena za 1 metr bieżący
|
|
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu |
Listwa Ścienna Mardom Decor MD332
Klasyczna, uniwersalna listwa, mająca zastosowanie w aranżacji i wykańczaniu różnych przestrzeni, począwszy od użytkowych po mieszkalne. Wykonana z poliuretanu, który wykazuje wysoką odporność na działanie wody, dzięki czemu listwy mogą być montowane także w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Poliuretan nie poddaje się łatwo uszkodzeniom mechanicznym, co zwiększa komfort użytkowania listew.
Dlaczego warto wybrać listę ścienną MD332?
Listwa może być przycinana na dowolny rozmiar i malowana z zastosowaniem tradycyjnych technik malarskich. To pozwala na dopasowanie jej do różnorodnych aranżacji przestrzeni. Ma to znaczenie w dekoracji wnętrz i pozwala na harmonijne łączenie poszczególnych elementów designu, co we współczesnej ornamentyce przestrzeni jest szczególnie ważne.
Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel:+48 513-083-833, E-mail: sklep@sztukatorium.pl
| DŁUGOŚĆ | 200cm |
| MATERIAŁ | PolyForce |
| STYL | Klasyczny |
| SZEROKOŚĆ | 1,7cm |
| WYSOKOŚĆ | 4,1cm |