Listwa ścienna 97604 FLEX

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,1m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,9cm
WYSOKOŚĆ 8,2cm
Kod produktu Listwa ścienna 97604 FLEX

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 90,26 zł

    216,62 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu

Listwa ścienna 97604 FLEX 

4 powody, dla których listwy FLEX są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem

Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które spowoduje, że Twoje pomieszczenie nabierze stylu i oryginalności – listwy ścienne Flex Catherine Doyle są tym, czego potrzebujesz.

Po pierwsze:

Wykonane są wysokiej jakości gumy co gwarantuje ich elastyczność i umożliwia bezproblemowe dopasowanie do krzywizn ściany, łuków. Giętkość i elastyczność tworzywa powoduje, że łatwo ulegają przeobrażeniu na potrzeby pomieszczenia.

Uniwersalność:

Biel listew doskonale wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze. To od Ciebie zależy, w jaki sposób zaaranżujesz pomieszczenie – listwy są dodatkiem wykończeniowym, które tylko Ci to ułatwią.

Szeroka gama zastosowania

W salonie, kuchni a może sypialni? Rodzaj pomieszczenia nie stanowi przeszkody. Warto wspomnieć, że listwy ścienne FLEX są wodoodporne, dzięki temu mogą być stosowane w miejscach narażonych na wilgoć.

Szybki i łatwy montaż

Jeśli obawiasz się, że montaż listew to coś niemożliwego i czasochłonnego, to bardzo się mylisz. Nie potrzebujesz fachowca, żeby cieszyć się pięknie wykończoną przestrzenią. Wystarczy przede wszystkim trochę chęci.

Montaż przebiega bez problemu, a to dzięki zastosowaniu klejów marki Orac Decor. Idealnie pokrywają nieestetyczne ubytki w ścianach i szczelinę dylatacyjną. Kleje montażowe Orac Decor FDP500 i klej NMC Adefix są niezastąpione przy połączeniu listwy ze ściany, a kleje Orac Decor FX200 i FX210 idealnie połączą listwy ze sobą Są one dostępne na stronie naszej stronie w sekcji: Artykuły montażowe.

Pomożemy Ci wybrać listwy

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

 


DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Guma
R min. (flex) 1,1m
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 1,9cm
WYSOKOŚĆ 8,2cm