Listwa ścienna 97184

Producent

Catherine Doyle

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,0cm
WYSOKOŚĆ 11,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktu Listwa ścienna 97184

Produkt dostępny od ręki

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś

  • 38,88 zł

    93,31 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa ścienna 97184

Tradycyjna listwa ścienna znajduje zastosowanie we wnętrzach utrzymanych w różnym klimacie. Daje to możliwość zastosowania różnych technik designerskich. Klasyczne kształty i wysoka jakość wykonania wpływają na estetykę wnętrza i podkreślają jego klimat. 

Wybór listwy nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, gdy na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego typu elementów wykończeniowych. Wiele osób decyduje się, jednak na listwy o klasycznych kształtach, sprawdzające się w pomieszczeniach o odmiennych wystrojach. Dzięki temu znajdują one zastosowanie na wiele lat i są praktycznym i ciekawym elementem designu. 

Wysokiej jakości wartości techniczne listwy
O wysokiej jakości świadczy fakt, że listwa jest wykonana z poliuretanu – twardego i odpornego na uszkodzenia tworzywa. Znajduje ono zastosowanie w różnych pomieszczeniach, a gładka manufaktura (w odróżnieniu np. do styropianowych grudek) pozwala na malowanie i zapewnia praktyczność użytkowania. Warto, jednak mieć na uwadze, że listwa powinna być malowana przed zamontowaniem na ścianie, zwłaszcza, jeśli ma być w innym kolorze niż ściana. Zapobiegnie to nieestetycznym zaciekom farby, co wpływa niekorzystnie na design wnętrza. 

Sprawny i szybki montaż
To kolejna zaleta listwy ściennej. Bezproblemowy montaż można wykonać samodzielnie, bez konieczności pomocy specjalisty. Użycie dobrej jakości kleju pod listwę zapewnia pokrycie ubytków w ścianie. W efekcie praktyczny i prosty montaż pozwala na szybką zmianę wystroju, bez konieczności przeznaczanie dużej ilości czasu i nakładu pracy. 

Jeśli chcesz szybko i w ciekawy sposób odmienić wnętrze swojego domu zdecyduj się na wybór listwy dekoracyjnej. 

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z  nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na  wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.

Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ 240cm
MATERIAŁ Poliuretan
STYL Klasyczny
SZEROKOŚĆ 3,0cm
WYSOKOŚĆ 11,0cm
ZASTOSOWANIE salon, łazienka, kuchnia, sypialnia